Aktualitātes>Studējošo pašpārvalde: Labdarības akcija „Ticot, mīlot un gaidot..’’ jau ceturto gadu priecē Auces Invalīdu aprūpes centra „Māriņa’’ iemītniekus

Studējošo pašpārvalde: Labdarības akcija „Ticot, mīlot un gaidot..’’ jau ceturto gadu priecē Auces Invalīdu aprūpes centra „Māriņa’’ iemītniekus (0)

Labdarības akcija „Ticot, mīlot un gaidot..’’ noslēdzās februāra vidū Auces Invalīdu aprūpes centrā „Māriņa’’. Šis bija jau ceturtais gads, kad BAT SP biedri devās apciemot šo invalīdu biedrību, tādēļ arī šogad bija mīļi gaidīti.

Uzņemšana bija ļoti sirsnīga – ar siltu tēju un pašu gatavotiem mājas gardumiem BAT SP komandu sagaidīja aprūpes centra darbinieces. Pēc jaukas iepazīšanās un sarunas pie tējas tases, BAT SP biedri un devās uz Auces kultūras namu, kurā jau ar nepacietību gaidīja aprūpes centra bērni. Visvairāk bērniņi gaidīja tieši Turīša ierašanos, kas jau ir kļuvis par tādu kā Ziemassvētku vecīti. Bērni ciemiņiem iemācīja ļoti daudz rotaļu, kuras viņi labprāt spēlē, kad visi ir tik kuplā skaitā. Savukārt koncertā ar dažām dziesmām bērniem uzstājās arī divas brīnišķīgi dziedošas meitenes. Noslēgumā visi kopā gan dziedāja, gan dejoja. Pēc ciemošanās visi bija ar prieka enerģiju piepildīti – tas viss pateicoties mazajiem aprūpes centra ķipariem!

BAT SP biedriem bija liels prieks un gandarījums par paveikto! Paldies  visiem, kas iesaistījās šajā labdarības akcijā ar savu atbalstu!

 

24.02.2014

Nodarbību saraksts