Aktualitātes>Konkursā Biznesa nakts saņemts necerēti liels pieteikumu skaits

Konkursā Biznesa nakts saņemts necerēti liels pieteikumu skaits (0)

Šonedēļ, 27. un 28. februārī, Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā, Graudu ielā 68, Rīgā norisināsies realitātes šova cienīgs konkurss Biznesa nakts, kur 15 komandas izstrādās biznesa idejas un cīnīsies par galveno konkursa balvu - 700 eiro naudas balvu no Swedbank. Katras komandas uzdevums būs izvēlēties vienu no sešām problēmsituācijām un 24 stundu laikā rast risinājumu caur biznesa prizmu. Sacensību komandas sāks jau rīt, 27. februārī, plkst.11.00.

SKATIES ONLINE

Biznesa augstskola Turība Biznesa inkubatora vadītāja Ieva Melbārde: „Patiess pārsteigums un prieks par to, ka interese par šo konkursu ir bijusi tik liela – kopumā esam saņēmuši 53 komandu pieteikumus. Esam gandarīti, ka lielākā daļa šo pieteikumu ir izstrādāti ļoti rūpīgi un radoši. Konkursa žūrija atlasīja 15 labākās komandas, taču jāatzīst, ka konkurence starp komandām bija sīva.”

I.Melbārde stāsta, ka šis ir viens no retajiem konkursiem, kam pieteikties varēja ikviens neatkarīgi no vecuma vai nodarbošanās. Lielākā daļa dalībnieku ir studenti no dažādām Latvijas augstskolām, taču pieteicās arī vairākas vidusskolēnu komandas. Starp 15 konkursā iekļuvušajām komandām ir divas vidusskolēnu komandas.

„Šobrīd Biznesa nakts komanda cītīgi strādā, lai konkursa laikā dalībniekiem sagādātu vairākus pārsteigumus un, kā solīts, konkursu padarītu realitātes šova cienīgu!” atklāj Turības Biznesa inkubatora vadītāja.

Sacensību komandas sāks rīt, 27. februārī, plkst.11.00, kad paredzēta konkursa Biznesa nakts atklāšana. Atklājot konkursu, 15 komandas tiks iepazīstinātas ar sešām problēmsituācijām un saņems norādes, kas jāņem vērā šo 24 stundu laikā. Risinājumi būs jāmeklē visdažādākajās ikdienas situācijās, ko var panākt ar konkrētu biznesa nišu attīstīšanu un līdz šim nebijušu pakalpojumu ienākšanu tirgū.

Konkursa gaitai ikviens varēs sekot līdzi konkursa Facebook lapā www.facebook.com/biznesanakts. Jaunumiem varēs sekot līdzi sociālajos tīklos Facebook un Twitter, kur, ierakstot konkursa tēmturi #biznesanakts, ikviens varēs sekot līdzi 15 komandu darba procesam un atmosfērai.

28. februāra rītā sāksies komandu prezentācijas konkursa žūrijai, un labākā komanda saņems 700 eiro naudas balvu no Swedbank.

„Mēs vēlamies, lai šajā konkursā cilvēki ne tikai cīnās par galveno balvu 700 eiro, bet arī iepazīstas ar visdažādākajiem cilvēkiem un pārliecinās, ka īsā laika posmā, pilnībā koncentrējoties uz uzdevumu, var radīt vērtīgas idejas, kas, iespējams, ir pamats jauna biznesa uzsākšanai!” stāsta Turības Biznesa inkubatora vadītāja.

Konkurss Biznesa nakts tiek organizēts, pateicoties „Latvijas Studentu biznesa inkubatoru iniciatīvai”, kur apvienojušies ir Biznesa augstskolas Turība, RīgasStarptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas, Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes, Rīgas Tehniskās universitātes Biznesa inkubatori.

Par iespēju sekot līdzi konkursa gaitai klātienē mediju pārstāvji uzzināt var, sazinoties ar Ievu Melbārdi pa tālr. 26586695 vai rakstot uz e-pastu: Ieva.Melbarde@turiba.lv

26.02.2014

Nodarbību saraksts