Aktualitātes>2014>Augusts

Augusts 2014

29.08.2014

Studējošo pašpārvalde: Kļūsti par BUDDY kādam ārzemju studentam! (0)

Jau septembrī savas studijas Biznesa augstskolā Turība uzsāks ne tikai studenti no Latvijas, bet arī studenti no citām valstīm. Viņiem tā būs jauna un neiepazīta vide, kas iesākumā radīs nedrošības sajūtu un daudzu jautājumu burzmu, uz kuriem nepieciešamas atbildes.

Vairāk

29.08.2014

StartUp Akadēmija – dažādu līmeņu vadītāju kaltuve (0)

Vai iespējams reizē studēt, sākt uzņēmējdarbību un veidot pirmās attiecības ar līdzīpašniekiem un klientiem, iegūt pirmo finanšu pieredzi? Izrādās, ka var, turklāt tepat, Latvijā, Biznesa augstskolas Turība izveidotajā StartUp Akadēmijā, kur jau no pirmās studiju dienas studē tie, kuri, negaidot izlaiduma dienu, alkst savas biznesa idejas realizēt dzīvē.

Vairāk

29.08.2014

Anna Medne par prasībām grāmatveža kvalifikācijai (0)

Kā novērojusi Biznesa augstskolas Turība lektore, Mg.paed., Mg.oec. Anna Medne, kura paralēli darbam augstskolā pasniedz lekcijas praktizējošiem grāmatvežiem, secinājusi, ka pamazām speciālisti sāk apzināties Ministru kabineta veikto grozījumu iespējamo ietekmi uz viņu turpmāko konkurētspēju tirgū.

Vairāk

28.08.2014

Studiju gada atklāšanas svētki 1.kursa studentiem notiks 5. septembrī (33)
Uzsākot sadarbību, ļoti svarīga ir veiksmīga iepazīšanās, tādēļ vēlamies aicināt Tevi 5. septembrī augstskolas konferenču zālē uz Biznesa augstskolas Turība 1. kursa studentu studiju atklāšanas svētkiem! Vairāk

28.08.2014

VIDEO: Juridiskās fakultātes absolvente Ieva Brante par studijām Turībā (0)
Kāpēc izvēlēties studijas Biznesa augstskolā Turība? Juridiskās fakultātes absolvente un individuāli praktizējoša juriste Ieva Brante stāsta par studiju iespējām un vidi augstskolā. Vairāk

27.08.2014

Lekciju saraksti ir publicēti! (50)

Informējam, ka jaunā studiju gada nodarbību saraksti pirmajām mācību nedēļām ir pieejami BATIS! Pirmā kursa studenti lekciju sarakstus var aplūkot Turības mājaslapas sadaļā Nodarbību saraksti. Lekciju saraksti visam semestrim būs zināmi septembra pirmajā pusē.

Vairāk

26.08.2014

Lauku tūrisms - uz straujas izaugsmes takas (0)

Jaunākie statistikas dati liecina, ka lauku tūrismu popularitāte turpina pieaugt. Eksperti uzskata - pēdējo gadu laikā šis tūrisma veids kļuvis ievērojami kvalitatīvāks, tāpēc arvien vairāk cilvēku izvēlas atpūsties ārpus pilsētas burzmas.

Vairāk

25.08.2014

Turības Komunikācijas fakultātes studenti iesaistīsies žurnāla „Latvijas Tirgotājs” tapšanā un izdošanā (0)
Šodien, 25. augustā, Biznesa augstskola Turība un biedrība „Latvijas Tirgotāju asociācija” parakstīja sadarbības līgumu ar mērķi paaugstināt augstskolas Komunikācijas fakultātes visu studiju programmu studentu profesionālās prasmes un kompetenci komunikācijā un žurnālistikā. Vairāk

25.08.2014

Pirmajā Sieviešu rallijā Jūrmalā uzvar un Turības balvu saņem komanda ar nosaukumu „X Sports Cycling Team” (0)
„Sieviešu rallijā Jūrmala 2014” pirmo vietu un ceļojumu uz Antāliju no tūroperatora „Go Adventure”, kā arī 100% studiju maksas atlaidi pirmajam studiju gadam kādā no Biznesa augstskolas Turība īstenotajām profesionālā bakalaura studiju programmām saņem komanda ar nosaukumu „X Sports Cysling team”, X kurā startēja Indra Trofimoviča un Dace Kaļverša. Vairāk

22.08.2014

Uzņemšana Biznesa augstskolā Turība notiek līdz 31. augustam (0)

Kā katru gadu, Biznesa augstskolā Turība uzņemšana notiek līdz pat 31. augustam. Kā skaidro Studiju informācijas centra vadītāja Iluta Ernstsone, „Turības priekšrocība ir iespēja reflektantus, kuri vidējo izglītību ieguvuši šogad un vēl tikai gatavojas pieteikties studijām, uzņemt līdz pat vasaras beigām. Tie studēt gribētāji, kuri vēlas iestāties koledžas, maģistra un doktora studiju programmās, var pieteikties arī pēc 31. augusta”.

Vairāk

18.08.2014

Turībā būs iespējams apgūt austrumu cīņas mākslas veidu – Tang Soo Do (6)

No š. g. 19. augusta, katru otrdienu, Biznesa augstskolas Turība telpās, Graudu ielā 68, būs iespēja iepazīties ar Latvijā ienākošo jauno austrumu cīņas mākslas veidu - Tang Soo Do.

Vairāk

15.08.2014

Pirmo reizi Latvijā notiks intelektuālā sporta diena grāmatvežiem "Zelta Jumis 2014" (0)
Latvijas grāmatveži, viņu kolēģi, draugi un ģimenes locekļi tiek aicināti piedalīties unikālā pasākumā – pirmajā intelektuālā sporta dienā "Zelta Jumis 2014", kas notiks 30. augustā Rīgā. Vairāk

14.08.2014

Vēl tikai šodien Vecrīgas apmeklētāji aicināti galvaspilsētu uzlūkot ar uzņēmēja acīm (0)

Šogad Biznesa augstskola Turība augusta uzņemšanas kampaņu sākusi ar oriģinālu pieteikumu – līdz pat darba nedēļas izskaņai, 15. augustam, Kaļķu ielas un Vaļņu ielas krustojumā ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis var palūkoties uz galvaspilsētu ar uzņēmēja acīm.

 

Vairāk

14.08.2014

STF studenti stāsta par pieredzi Eiropas kultūras galvaspilsētas Rīga2014 pasākumu organizēšanā (0)

Jau iepriekš ziņots, ka šogad Turības Starptautiskā tūrisma fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmu studenti izgāja praksi Nodibinājumā „Rīga2014”, gūstot vērtīgu pieredzi kultūras pasākumu organizēšanā.

Vairāk

14.08.2014

Starptautiskās tūrisma fakultātes studentes gūst uzvaru un ceļa zīmes Telaviva konkursā (0)

Atsaucoties Izraēlas vēstniecības Latvijā iniciatīvai Turības Starptautiskās tūrisma fakultātes studenti iesaistījās konkursā „Telavivas reklāmas kampaņa”, studiju kursu ietvaros izveidojot Izraēlas galamērķa reklāmas klipu potenciālajiem tūristiem no Latvijas.

Vairāk
/ 2

Nodarbību saraksts