Aktualitātes>2014>Jūlijs

Jūlijs 2014

31.07.2014

Studējošo pašpārvalde: Pirmkursniek, iesoļo Turībā! (0)

Jau augusta beigās, no 25. līdz 26. augustam, septīto gadu pēc kārtas norisināsies Biznesa augstskolas Turība topošo pirmkursnieku integrācijas seminārs "Iesoļo Turībā", ko tradicionāli organizē Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde. Kā atzīst paši pasākuma organizatori, kas paši reiz ir bijuši šī divu dienu piedzīvojuma dalībnieki, tur ir jābūt ikvienam, jo tur sākas Turības studenta studiju gadi!

Vairāk

31.07.2014

VIDEO: Studente Ilze Gasiņa stāsta par studijām pasākumu organizēšanas programmā Turībā (0)
Studējot pasākumu vadību, apgūsi prasmes plānot, organizēt, veidot lietišķos pasākumus – gan pasaules mēroga kongresus, gan nelielas konferences. Apgūsi veselību veicinošo un SPA pasākumu pārvaldību, lietišķo etiķeti, ētiku, psiholoģija un līderību, izdzīvošanas prasmes brīvā dabā. Apgūsi prasmes veidot komunikāciju ar medijiem, kas ir svarīgi, kontaktējoties ar žurnālistiem. Vairāk

31.07.2014

Turpinās uzņemšana Biznesa augstskolas Turība filiālēs Liepājā, Talsos, Jēkabpilī un Cēsīs (0)

Kaut arī lielākajā daļā augstskolu uzņemšana 2014./2015. studiju gadam tuvojas noslēgumam, Biznesa augstskolas Turība filiāles Liepājā, Cēsīs, Talsos, Jēkabpilī gaida jaunos studentus līdz pat vasaras beigām. Piesakoties studijām līdz 25. augustam, studijas iespējams uzsākt par zemāku studiju maksu.

Vairāk

30.07.2014

Turības jaunie žurnālisti stāstīs par Izraēlu (0)

Jaunie žurnālisti no Turības Komunikācijas fakultātes šodien, 30. jūlijā, festivāla “Telavivas pludmale Rīgā – mūzika, deja, mode, sports, tūrisms, bizness, kulinārija” atklāšanas dienā, kad festivāls vēl nav pieejams plašākai publikai, intervē uzņēmējus un slavenības no Izraēlas un Latvijas pārstāvjus, kuri vēlas sadarboties ar Izraēlu. 

Vairāk

26.07.2014

Turība piedāvā iespēju studēt par brīvu (0)

Biznesa augstskola Turība ik gadu piedāvā iespēju studēt par brīvu, gadījumā, ja topošais students uzvarējis konkursā par budžeta vietām. Pastāv arī vesels klāsts citu veidu, kā izmantot iespējas studēt lētāk. Studiju maksas atlaides un stipendijas paredzētas arī studentiem par izciliem sasniegumiem, labām sekmēm un lojalitāti augstskolai.

Vairāk

26.07.2014

Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti cīnīsies par balvu Telavivas festivālā (0)

No 1. augusta līdz 3. augustam Rīgā norisinās festivāls “Telavivas pludmale Rīgā – mūzika, deja, mode, sports, tūrisms, bizness, kulinārija”. Vērienīga festivāla ietvaros būs iespēja iepazīt daudzveidīgo Izraēlas kultūras mozaīku, tostarp mākslu, mūziku un deju, modi, ēdienus, tradicionālos sporta veidus, kā arī aktīvi piedalīties meistarklasēs, degustācijās un citos pasākumos. Īpašā biznesa kafejnīcā uzņēmējiem būs iespēja organizēt privātās tikšanās un sarunas.

Vairāk

22.07.2014

Studē Komunikācijas fakultātē, darbojies masu medijā un saņem līdz 500 eiro mēnesī (8)

Komunikācijas fakultāte un biedrība ChaulaTV piedāvā ikvienam pirmā kursa studentam, kurš Turībā studēs sabiedriskās attiecības, starptautiskās komunikācijas vadību vai žurnālistiku, jau kopš pirmās studiju dienas darboties biedrībā ChaulaTV par ziņu moderatoru, TV operatoru, reportieri, reklāmas pārdevēju, redaktoru vai citā vakantā amatā un pretendēt uz līdz 500 eiro lielu stipendiju mēnesī.

Vairāk

22.07.2014

Piesaki savu uzņēmumu Turības kalendāram līdz 31. jūlijam (0)

Biznesa augstskola Turība regulāri izdod kalendāru, ko ik gadu dāvanā saņem augstskolas darbinieki, sadarbības partneri un draugi. Šogad par galvenajiem kalendāra varoņiem kļuvuši augstskolas studentu un absolventu ražoti produkti lietošanai ikdienā un svētkos, iedvesmojot jauniem panākumiem visu 2014. gadu.

Vairāk

16.07.2014

Starptautiskā tūrisma fakultātes studente Agnese Jurkina iegūst AHLEI prestižo sertifikātu (0)

Starptautiskā tūrisma fakultātes Tūrisma un viesmīlības uzņēmumu vadības 2. studiju gada studente Agnese Jurkina ir pirmā Turībā, kura sekmīgi nokārtojusi Amerikas viesnīcu un naktsmītņu izglītības institūta (AHLEI - American Hotel & Lodging Educational Institute) kursu eksāmenu un ieguvusi sertifikātu, kas tiek atzīts Eiropā un visā pasaulē.

Vairāk

16.07.2014

Turība augsti novērtēta Latvijas un pasaules mērogā (0)

Karjeras portāla Prakse.lv un Latvijas Darba devēju konfederācijas veidotajā darba devēju ieteiktāko izglītības iestāžu topā šogad augstskola piedzīvojusi kāpumu par vienu vietu un ierindojas labāko Latvijas augstskolu trijniekā. Arī studiju programmas visos studiju virzienos ierindojas starp darba devēju labāk novērtētajām.

Vairāk

16.07.2014

Aicinājums piedalīties apmācībās par miera žurnālistiku (0)

“Rethinking Journalism” ir 7 dienu ilgs apmācību treniņš par miera žurnālistiku un konflikta atspoguļošanu medijos, kas norisināsies Berlīnē, Vācijā 14.-21. septembrī. Projektā piedalīsies 32 jauni žurnālisti un mediju jomā strādājošie no Eiropas, Tuvajiem Austrumiem, Ziemeļāfrikas.

Vairāk

14.07.2014

Pasākumu vadības studenti gūst pieredzi Pasaules kora olimpiādes organizēšanā (0)

Vērienīgā festivāla organizēšanā iesaistījušies un praktisku pieredzi gūst arī Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes studenti, kuri augstskolā apgūst pasākumu organizēšanu studiju programmā „Lietišķo un rekreatīvo pasākumu vadība”. Kā viņiem veicas, uzzināsim pēc olimpiādes noslēguma.

Vairāk

10.07.2014

Absolventu salidojums - 9. augustā (5)
Jau 2014. gada 9. augustā Biznesa augstskola Turība ielūdz uz absolventu salidojumu, kas vienkopus pulcēs ne tikai sen neredzētos studiju biedrus, bet arī draugus un kolēģus, lai kopīgi dalītos atmiņās un piedzīvojumos par augstskolā aizvadītajiem studiju gadiem. Vairāk

10.07.2014

Izsludināta pieteikšanās otrai mentoringa programmai (0)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir sākusi pieteikšanos otrai šī gada bezmaksas mentoringa programmai, kurā topošajiem un jaunajiem uzņēmējiem būs iespēja saņemt mentora – pieredzējuša uzņēmēja padomu un atbalstu.

Vairāk

10.07.2014

Basketbola klubs aicina vidusskolu un sporta skolu absolventus pievienoties treniņu procesam! (0)

Basketbola klubs „Biznesa augstskola Turība” aicina vidusskolu un sporta skolu absolventus pievienoties treniņu procesam! Atvērtie treniņi Latvijas U-18 trenera Raimonda Feldmaņa vadībā notiks 15. un 16. jūlijā plkst.14.30 kluba treniņu bāzē Rīgā, Graudu ielā 68.

Vairāk
/ 2

Nodarbību saraksts