Aktualitātes>2014>Aprīlis

Aprīlis 2014

29.04.2014

Turības Biznesa inkubatora vadītāja: Pleca sajūta iedrošina turpināt ceļu (0)

Turības biznesa inkubatora vadītāja Ieva Melbārde uzskata, kabiznesa ideju inkubācijas mājvietās var ne tikai sastapt biznesa aizsācējus un domubiedrus, kuri iegūst noderīgu izglītojošu informāciju, satiek līdzīgi domājošos un dalās pieredzē, bet arī pārliecināties, cik līkumains var būt ceļš uz mērķu piepildījumu.

Vairāk

28.04.2014

Studējošo pašpārvalde: Mums ir svarīgs Tavs viedoklis! (1)

No 23. aprīļa līdz 21. maijam ieej savā BATISā, novērtē BAT SP darbību 2013./2014. studiju gadā un izsaki savas domas, kam, Tavuprāt, veltīt vairāk uzmanību nākošajā gadā.

Vairāk

28.04.2014

Darba laiks svētkos! (0)
Informējam par Studiju informācijas centra, bibliotēkas, kases, ēdnīcas "Nīke-E", Cafe Turiba darba laikiem svētku laikā. Vairāk

25.04.2014

Informēs par studiju jaunumiem Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiālē (0)
Š. g. 10. maijā plkst. 12.00 Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas konferenču zālē, Pasta ielā 1, Jēkabpilī, notiks Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāles organizēts informatīvs seminārs topošajiem studentiem. Vairāk

25.04.2014

Studenti aicināti piedalīties diskusijā par tiešā mārketinga attīstības iespējām Latvijā (0)

30. aprīlī plkst. 15.00 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā notiks diskusija „Tiešā mārketinga attīstības iespējas Latvijā”, kurā piedalīsies Latvijas Tiešā mārketinga asociācijas biedri, topošie speciālisti un citi interesenti.

Vairāk

24.04.2014

Starptautiskā projekta „eCuisine” turpinājums – tikšanās Dubrovnik pilsētā, Horvātijā (0)

No 14. aprīļa līdz 16. aprīlim Biznesa augstskolas Turība Valodu katedras lektors Sundars Vaidesvarans un Valodu katedras sekretāre Evita Vecvagare piedalījās starptautiskajā darba sanāksmē, kas notika skaistajā Horvātijas pilsētā Dubrovnik.

Vairāk

23.04.2014

Iespēja Latvijas Universitātē apmeklēt vieslekciju ar pasaules līmeņa mentoru, uzņēmēju no Silīcija ielejas - Fadi Bisharu (0)
Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes Biznesa inkubatoram ir tas gods vieslekcijā uzņemt uzņēmēju, starptautiska mēroga mentoru un investoru ar 20 gadu pieredzi uzņēmējdarbībā gan Silīcija ielejā, gan citur pasaulē - Fadi Bisharu. Vieslekcijā Fadi stāstīs par "First steps to start a successful business" un minēs dažādus piemērus no savas pieredzes veiksmīgu uzņēmumu būvēšanā. Vairāk

22.04.2014

Par prorektoru zinātniskajā un akadēmiskajā darbā kļūst ilggadējais Turības docētājs Ivars Namatēvs (5)

No šī gada 15. aprīļa prorektora zinātniskajā un akadēmiskajā darbā  pienākumus sāk pildīt Ivars Namatēvs.

Vairāk

22.04.2014

Konkursā „Izveido SWOT analīzi Latvijai” augstāko žūrijas novērtējumu un EUR 1000 izcīna students no Francijas (0)

Ceturtdien, 17. aprīlī, Biznesa augstskolā Turība norisinājās studentu konkurss „Izveido SWOT analīzi Latvijai” fināls, kur bakalaura, maģistra un doktora studiju programmu studenti prezentēja studiju procesā izstrādāto skatījumu par turpmākām valsts attīstības iespējām nākamo 15 - 20 gadu periodā.

Vairāk

22.04.2014

Turība paraksta sadarbības līgumu ar Ņižņijnovgorodas Valsts Tehnisko universitāti (0)

Trīs dienas, no 15. līdz 17. aprīlim, Biznesa augstskolā Turība viesojās delegācija no Krievijas, Ņižņijnovgorodas apgabala Rūpniecības un tirdzniecība palātas un Ņižņijnovgorodas Valsts Tehniskās universitātes. Vizītes mērķis bija sadarbības līguma parakstīšana un turpmāku sadarbības soļu pārrunāšana.

Vairāk

22.04.2014

Notiks diskusija „Eksports – attīstības iespējas vai nepieciešamība Latvijas uzņēmumiem?” (0)

Trešdien, 23. aprīlī, 15.30 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatora telpās norisināsies diskusija „Eksports – attīstības iespējas vai nepieciešamība Latvijas uzņēmumiem?”. Diskusijā tiks runāts par eksportēšanas iespējām, risinājumiem, iespējamo atbalstu un problēmām.

Vairāk

22.04.2014

Studējošo pašpārvalde: Dodamies talkot – iesaisties arī Tu! (0)

Sestdien, 26. aprīlī, Lielās Talkas ietvaros Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes un Ekonomikas un kultūras augstskolas Studentu pašpārvaldes jaunieši steigs palīgā dabai un dosies uz Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju, lai pieliktu roku muzeja apkārtnes sakopšanas darbos.

Vairāk

22.04.2014

Šonedēļ Rīgā notiks Nicholas Kralev mediju seminārs esošajiem un topošajiem žurnālistiem (0)
Piektdien, 25. aprīlī, plkst. 9.30  restorāna “Čarlstons”  konferenču zālē jaunatnes mediju kustība “Young Media Sharks” sadarbībā ar ASV vēstniecību organizē semināru par reportāžu un interviju veikšanas un rakstīšanas tehnikām, kā arī atbildīgas žurnālistikas praktizēšanu, kas balstīta uz faktiem un profesionālismu. Semināra galvenais lektors ir pieredzējušais diplomātijas un starptautisko attiecību speciālists Nicholas Kralev. Vairāk

17.04.2014

Students Jānis Lukstiņš izcīna bronzas godalgu kikboksā Latvijas XXIV Universiādes sacensībās (0)

12. aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā norisinājās Latvijas XXIV Universiādes sacensības kikboksā. Mūsu STA4D1 students Jānis Lukstiņš izcīnīja bronzas godalgu svara kategorijā līdz 94 kg.

Vairāk

16.04.2014

Turības daudzfunkcionālā mācību telpa StartUp hotel saņem četras zvaigznes (0)
Īsi pirms Lieldienām, 15. aprīlī, Biznesa augstskolā Turība svinīgi tika atklāta Starptautiskā tūrisma fakultātes daudzfunkcionāla mācību telpa StartUp hotel, kur turpmāk topošie tūrisma un viesmīlības speciālisti paralēli studijām savas prasmes varēs pilnveidot praktiski. Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts