Aktualitātes>2014>Februāris

Februāris 2014

20.02.2014

Darbu uzsāk Biznesa augstskolas Turība jaunais Padomnieku konvents (4)

Vakar, 19. februārī, Biznesa augstskolā Turība darbu uzsāka Biznesa augstskolas Turība jaunais Padomnieku konvents. Padomnieku konventa sēdes darba kārtības pirmajā daļā augstskolas pārstāvji sniedza ziņojumu par augstskolas darbību un informēja par Padomnieku konventa uzbūvi un darba organizāciju, savukārt otrajā daļā sekoja Padomnieku konventa priekšsēdētāja, priekšsēdētāja vietnieka un prezidija vēlēšanas.

Vairāk

19.02.2014

Aizvadīts STF maģistra studentu studiju ceļojums Lietuvā (0)

Divas dienas, no 15. līdz 16. februārim, Starptautiskā tūrisma fakultātes maģistra studenti, veicot lauku pētījumu, devās studiju ceļojumā uz Lietuvu. Studiju ceļojumā piedalījās gan latviešu plūsmas, gan ārvalstu plūsmas studenti, veidojot kopējo grupu ļoti dažādu un starptautisku.

Vairāk

19.02.2014

Žurnālistikas studenti vadīs stundas Teikas vidusskolā (0)

Komunikācijas fakultātes žurnālistikas studenti 21. februārī vadīs divas stundas Teikas vidusskolas 10. klasē. Stundās tiks stāstīts par to, kā izveidot interesantu ziņu un kāda ir topošo žurnālistu pieredze izdevniecībā Diena, sadarbojoties ar nozares profesionāļiem.

Vairāk

19.02.2014

Jaunieši radīs idejas Latvijas izaugsmei (0)
Šajā nedēļas nogalē, 22. - 23.februārī, Biznesa augstskolā Turība norisināsies #idejasLatvijai forums “Latvija – kādu es vēlos!”, kur konkursa kārtā piedalīsies 50 jaunieši ar savām idejām straujai un dinamiskai Latvijas izaugsmei. Labākās idejas paredzēts iesniegt Latvijas valdībai un par tām publiski diskutēt, savukārt tās autori un attīstītāji balvā saņems pieredzes apmaiņas braucienu uz Singapūru. Vairāk

18.02.2014

Rīgas brīvosta izsludina radošo projektu konkursu studentiem (0)

Rīgas brīvosta izsludinājusi ikgadējo, jau trešo radošo darbu konkursu studentiem “Osta pilsētai”. Augstākajās mācību iestādēs studējošie jaunieši tiek aicināti iesniegt darbus vairāk nekā 20 apakštēmās – aptverot ekonomikas un mārketinga, transporta un loģistikas, inženiertehnisko nozaru, jūrniecības, kā arī apsardzes un drošības jomas.

Vairāk

18.02.2014

RTU izsludina konkursu "ResearchSlam" maģistrantiem un doktorantiem (0)

13. februārī Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izsludināja konkursu «ResearchSlam», kurā aicina piedalīties Latvijas augstskolu maģistrantus un doktorantus, atklājot sabiedrībai viņu pētījumus un parādot zinātnisko darbu interesantā un aizraujošā veidā. 

Vairāk

17.02.2014

Student, piedalies Tiesas procesa izspēlēs! (2)
Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Studentu pašpārvaldi šogad atsāk Tiesas procesa izspēles. Šī gada Tiesas procesa izspēļu tēma – civiltiesības. Savu dalību pieteikt var ikviens interesents. Dalībai izspēlēs var pieteikties komandas, kurās ir ne vairāk kā trīs dalībnieki. Vairāk

17.02.2014

18 februārī Turībā notiks Annas Buteles vieslekcija „Interjera ietekme uz cilvēka pašsajūtu” (0)

Otrdien, 18. februārī, plkst.17.30 Biznesa augstskolas Turība C214. auditorijā norisināsies Latvijā pazīstamās un godalgotās interjera dizaineres Annas Buteles vieslekcija „Interjera ietekme uz cilvēka pašsajūtu”.

Vairāk

17.02.2014

Grieķijas Republikas valdība piedāvā divas stipendijas (0)
Grieķijas Republikas valdība piedāvā Latvijas studentiem, pētniekiem un mācībspēkiem divas stipendijas. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2014.gada 11.aprīlis. Stipendijas tiek piedāvātas, pamatojoties uz Grieķijas Republikas vēstniecības Latvijā 2014.gada 6.februāra vēstuli Valsts izglītības attīstības aģentūrai. Vairāk

14.02.2014

Turības Tūrisma pētniecības centrs aicina uz diskusiju „MICE segments Latvijā – izaicinājumi un attīstības iespējas” (0)

Trešdien, 19. februārī, no plkst.16.00 līdz 18.00 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā notiks diskusija „MICE segments Latvijā – izaicinājumi un attīstības iespējas”. Uz diskusiju aicināts ikviens topošais un esošais nozares profesionālis, lai kopīgi apspriestu tūrisma attīstības Latvijā prioritātes.

Vairāk

14.02.2014

Turības bibliotēka piedāvā jaunas izmēģinājuma elektroniskās datu bāzes (1)

Informējam, ka Turības bibliotēka piedāvā jaunas izmēģinājuma elektroniskās datu bāzes. Studenti laipni aicināti izmantot piedāvātos papildu elektroniskos resursus!

Vairāk

13.02.2014

Tiek meklētas jaunās Studentu folkfestivāla zvaigznes (0)

26. februārī notiks studentu iemīļotais Studentu folkvestivāla 25.gadadienas saiets, kur muzicēšanai uz divām skatuvēm aicināti pieteikties dzejnieki un mūziķi, godā ceļot pirms 25 un 30 gadiem muzicējošo folkmūziķu un bardu uzstāšanās manieri – akustisko izpildījumu.

Vairāk

13.02.2014

Ikviens var kļūt par KNAB brīvprātīgo palīgu (1)
Sākot ar šī gada 13. februāri Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sniedz iespēju ikvienam iedzīvotājam kļūt par tiesiskas valsts veidotāju un kļūt par brīvprātīgo novērotāju valsts un pašvaldību administratīvo resursu izmantošanā priekšvēlēšanu aģitācijai. Vairāk

12.02.2014

Aicina jauniešus iesaistīties Latvijas izaugsmes ideju radīšanā (0)
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Swedbank, Biznesa augstskola Turība un Latvijas radio mediju platforma pieci.lv aicina jauniešus piedalīties forumā #idejasLatvijai „Latvija - kādu es vēlos" ar savām progresīvajām idejām Latvijas sociāli - ekonomiskajai attīstībai portālā www.idejaslatvijai.lv. Vairāk

12.02.2014

Sākas pieteikšanās realitātes šova cienīgam konkursam „Biznesa nakts” (6)
27. un 28. februārī Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā, Graudu ielā 68, Rīgā norisināsies realitātes šova cienīgs konkurss "Biznesa nakts", kur 15 komandas izstrādās biznesa idejas un cīnīsies par galveno konkursa balvu - 700 eiro naudas balvu no Swedbank. Pieteikties konkursam komandas var līdz 16. februārim! Vairāk
/ 3

Nodarbību saraksts