Aktualitātes>2013>Augusts

Augusts 2013

30.08.2013

Palīdzi izlemt, kurš būs Latvijas prezidentūras logo! (0)

Aicinām iesaistīties Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē logo vērtēšanā! Izdari savu izvēli, nobalso par kādu no logo variantiem un palīdzi žūrijai izlemt, kurš būs Latvijas prezidentūras logo!

Vairāk

28.08.2013

Aicina pieteikties bezmaksas apmācību kursam „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” Jēkabpilī (0)

Lai motivētu ideju bagātus jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Biznesa augstskolas Turība Jēkabpils filiāli projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. 

Vairāk

27.08.2013

Lekciju saraksti ir publicēti! (0)

Informējam, ka jaunā studiju gada nodarbību saraksti  pirmajām mācību nedēļām ir pieejami BATIS! Pirmā kursa studenti lekciju sarakstus var aplūkot Turības mājaslapas sadaļā Nodarbību saraksti.

Vairāk

26.08.2013

Studiju gada atklāšanas svētki 1.kursa studentiem (24)
Sveiciens visiem studentiem, jo sevišķi tiem, kas par tādiem kļūs tikai šogad! Uzsākot sadarbību, ļoti svarīga ir veiksmīga iepazīšanās, tādēļ vēlamies aicināt Tevi 2. septembrī 1. konferenču zālē (atrodas centrālā korpusa augšējā stāvā) uz Biznesa augstskolas Turība 1. kursa studentu studiju atklāšanas svētkiem!
Vairāk

23.08.2013

Pasniedzēji un topošie uzņēmēji iekārto atpūtas vietu pie Gaujas (2)

Šodien, 23. augustā, Biznesa augstskolas Turība Praktisko studiju studenti un pasniedzēji Gaujas upes posmā starp Jāņrāmi un Cēsīm tūristu apmetnē „Lenči”, kas atrodas netālu no Ērgļu klintīm, veiks dabas ekoremontu un iekārtos atpūtas vietu – būvēs soliņus, galdu un atkritumu tvertnes – atpūtas brīžiem.

Vairāk

22.08.2013

Biznesa augstskola Turība sadarbībā ar AS Diena piedāvās studijas žurnālistikā (0)

Biznesa augstskola Turība un mediju uzņēmums Diena noslēgusi sadarbības līgumu, lai veicinātu jaunu profesionāļu sagatavošanu žurnālistikā. Sadarbības līgums paredz nodrošināt specializācijas Žurnālistika realizāciju studiju virzienā „Informācijas un komunikācijas zinātnes” sākot no 2013./2014. studiju gada.

Vairāk

22.08.2013

STF studente Evija Racina apstiprināta dalībai ANO PTO TedQual Studentu konsultatīvajā padomē (1)
Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes studente Evija Racina izvēlēta dalībai ANO Pasaules tūrisma organizācijas TedQual izveidotajā Studentu konsultatīvajā padomē. E. Racinas uzdevums kopā ar citiem studentiem no visas pasaules būs paust  savu viedokli un veicināt savstarpēju pieredzes apmaiņu. Vairāk

19.08.2013

Uzņemšana Biznesa augstskolā Turība notiek līdz 31. augustam (31)
Kā skaidro Studiju informācijas centra vadītāja Iluta Ernstsone, „Turības priekšrocība ir iespēja reflektantus, kuri vidējo izglītību ieguvuši šogad un vēl tikai gatavojas pieteikties studijām, uzņemt līdz pat vasaras beigām. Tie studētgribētāji, kuri vēlas iestāties koledžas, maģistra un doktora studiju programmās, par papildu samaksu studijām var pieteikties arī pēc 31. augusta”. Vairāk

19.08.2013

Turpinās uzņemšana Biznesa augstskolas Turība filiālēs Liepājā, Talsos, Jēkabpilī un Cēsīs (192)

Kaut arī lielākajā daļā augstskolu uzņemšana 2013./2014. studiju gadam tuvojas noslēgumam, Biznesa augstskolas Turība filiāles Liepājā, Cēsīs, Talsos, Jēkabpilī gaida jaunos studentus līdz pat vasaras beigām, 31. augustam.  Piesakoties studijām līdz 25. augustam, studijas iespējams uzsākt par zemāku studiju maksu.

Vairāk

16.08.2013

Tūrisma un viesmīlības kursi Cēsu uzņēmējiem un citiem interesentiem (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē tiks organizēti Viesmīlības un tūrisma kursi uzņēmējiem un citiem interesentiem. Iegūtās zināšanas noderēs gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Vairāk

16.08.2013

Tūrisma un viesmīlības kursi Liepājas uzņēmējiem un citiem interesentiem (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiālē tiks organizēti Viesmīlības un tūrisma kursi uzņēmējiem un citiem interesentiem. Iegūtās zināšanas noderēs gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Vairāk

16.08.2013

Tūrisma un viesmīlības kursi Talsu uzņēmējiem un citiem interesentiem (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Talsu filiālē tiks organizēti Viesmīlības un tūrisma kursi uzņēmējiem un citiem interesentiem. Iegūtās zināšanas noderēs gan uzsākot biznesu tūrisma un viesmīlības jomā, gan arī attīstot un pilnveidojot jau esošo uzņēmumu.

Vairāk

16.08.2013

Turības absolvente: maģistra studijas ir loģisks turpinājums profesionālajai izaugsmei (0)

Tūrisma ziņu portāls Travelnews.lv aicināja uz sarunu Biznesa augstkolas Turība maģistra studiju programmas "Tūrisma stratēģiskā vadība" absolventi, šobrīd viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču un pasākumu koordinatori Zani Gercāni.

Vairāk

16.08.2013

Tūrisma un viesmīlības kursi reģionu uzņēmējiem un citiem interesentiem (0)

Lai sniegtu iespēju apgūt tūrisma un viesmīlības nozarē nepieciešamās zināšanas, šogad Biznesa augstskolas Turība Talsu, Liepājas un Cēsu filiālē tiks organizēti Viesmīlības un tūrisma kursi uzņēmējiem un citiem interesentiem.

Vairāk

15.08.2013

Mārketinga guru un vācu uzņēmējs Helmārs Rūdolfs stāstīs par to, kā gūt panākumus ikvienā dzīves jomā (3)

Otrdien, 20. augustā, no plkst. 18.00 līdz 20.00  Biznesa augstskolas Turība C321. auditorijā norisināsies vieslekcija „Prāts pār matēriju: kā izmantot savu potenciālu, lai gūtu panākumus visās dzīves jomās”. Vieslekciju vadīs veiksmīgs uzņēmējs, mārketinga guru, komunikāciju meistars un vairāku grāmatu autors Helmārs Rūdolfs no Vācijas.

Vairāk
/ 2

Nodarbību saraksts