Aktualitātes>2013>Jūlijs

Jūlijs 2013

30.07.2013

Iznākusi Turības Juridiskās fakultātes pasniedzējas Dr.iur. Gintas Sniedzītes grāmata “Tiesnešu tiesības. Jēdziens un nozīme Latvijas tiesību avotu doktrīnā” (1)
Izdota monogrāfiju sērijas „Tiesību zinātne” otrā grāmata, kuras pamatā ir tiesību zinātņu doktores Gintas Sniedzītes Latvijas Universitātē aizstāvētais promocijas darbs. Vairāk

30.07.2013

Rohusa un Beatrises Mummertu fonda stipendijas (0)

Rohusa un Beatrises Mummertu fonds (Rochus und Beatrice Mummert-Stiftung) piešķir stipendijas perspektīviem ekonomikas, uzņēmējdarbības, inženierzinātņu un dabas zinātņu studentiem no Centrāleiropas un Dienvidaustrumeiropas valstīm.

Vairāk

30.07.2013

SAF studentei un airētājai Elzai Gulbei bronzas godalga pasaules U-23 čempionātā (0)

Svētdien, 28.jūlijā, Austrijas pilsētā Lincā Sabiedrisko attiecību fakultātes studente Elza Gulbe izcīnīja bronzas godalgu pasaules U-23 čempionātā airēšanā 2000m distancē. Sudraba medaļas ieguvējai Elza piekāpās tikai par 0.09 sekundēm.

Vairāk

26.07.2013

Papildu Atvērto durvju dienas Turībā par profesionālā bakalaura Praktiskajām studijām Biznesa inkubatorā (0)
Apkopojot pasaules labākās iestrādnes, šogad Biznesa augstskola Turība, kā pirmā augstskola Baltijā, saviem studentiem piedāvā profesionālā bakalaura praktiskās studijas – jaunu metodi, kā apgūt biznesa iemaņas topošajiem speciālistiem uzņēmējdarbībā. Vairāk

23.07.2013

Ārvalstīs dzīvojošie latvieši vēlas studēt dzimtajā valodā (2)
Ārvalstīs dzīvojošie latvieši vēlas studēt latviešu valodā un saglabāt saikni ar dzimto zemi, secinājusi Biznesa augstskolas Turība E-projektu daļas vadītāja Anita Emse.
Vairāk

23.07.2013

Pievienojies Swedbank un laimē OPEN stipendiju! (2)
50 LVL stipendija tavā kontā katru mēnesi un visu mācību gadu! Viss, kas vien tev jādara: atver kontu Swedbank un izvēlies kādu no jauniešu kartēm – Swedbank OPEN vai Swedbank ISIC! Vairāk

23.07.2013

Meksikas Savienoto Valstu valdība piedāvā divas stipendijas 2014.gadam (0)

Meksikas Savienoto Valstu valdība Latvijas pilsoņiem piedāvā divas stipendijas studijām maģistrantūrā, doktorantūrā vai pētniecības darba veikšanai Meksikā 2014.gadā.

Vairāk

16.07.2013

Ar šo gadu Turībā var apgūt arī žurnālistiku (0)
Vairāk par žurnālistu darba ikdienu un jaunajām studiju iespējām Biznesa augstskolā Turība Apollo.lv lasītājiem stāsta radiožurnālists un specializācijas Žurnālistika vadītājs Lauris Zvejnieks un Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns Andris Pētersons.
Vairāk

16.07.2013

25.jūlijā - Atvērto durvju diena Turībā (0)
Ceturtdien, 25. jūlijā, plkst.18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz kārtējo Atvērto durvju dienu! Ikvienam interesentam būs iespējams tikties ar jau esošajiem studentiem, pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājums par studiju procesu un studentu dzīvi šajā augstskolā, kā arī lai uzzinātu, kādas jaunas studiju iespējas šogad piedāvā Turībā! Vairāk

12.07.2013

Turības absolventu monitoringā noskaidrots, ka lielākā daļa absolventu ieņem vadošos amatus un ir labi atalgoti (2)

Biznesa augstskolas Turība veiktās absolventu aptaujas rezultāti liecina, ka augstskolas absolventi veiksmīgi integrējas darba tirgū un saņem labu atalgojumu. Vairāk nekā puse – 53% – no respondentiem, kas aizpildījuši aptauju, ieņem vadošos amatus, savukārt 47% paši veic uzņēmējdarbību. 

Vairāk

11.07.2013

Par atlaides „Studējošo pašpārvalde” piešķiršanu (0)

Paldies visiem, kas palīdzējuši bagātināt augstskolas studentu dzīvi ārpus lekcijām, veicinājuši Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes aktīvu darbību un sasniegumus!

Vairāk

11.07.2013

Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa apsveikums augstskolai 20 gadu jubilejā (0)
Apsveikums Biznesa augstskolas Turība divdesmitajā dzimšanas dienā! Vairāk

10.07.2013

Zināmi rezultāti par atlaides "Publicitāte" piešķiršanu (0)
Kā katru gadu, arī šogad līdz 1.jūlijam bija iespējams jebkuram Biznesa augstskolas Turība studentam iesniegt Attīstības daļas direktorei iesniegumu ar lūgumu piešķirt studiju maksas atlaidi par panākumiem augstskolas pozitīvā popularizēšanā. Vairāk

09.07.2013

Basketbola klubs aicina vidusskolu un sporta skolu absolventus pievienoties treniņu procesam! (0)
Klubs uzsācis mērķtiecīgu gatavošanos jaunajai sezonai, kurā cīnīsies Latvijas basketbola līgā (LBL) un VTB Starptautiskajā studentu basketbola līgā. Vairāk

09.07.2013

Turība savā jubilejā dāvina spēli „Tas nav cirks. Tā ir dzīve!” (5)

Lai Biznesa augstskolas Turība 20 gadu jubilejā pateiktos ikvienam, kas bijis līdzās gan ikdienā, gan svētkos, augstskola sarūpējusi īpašu dāvanu. Turpmāk mācībspēki, darbinieki, partneri, absolventi un studenti varēs lieliski pavadīt brīvos brīžus, atgriežoties 20 gadu senā vēsturē par godu jubilejai izveidotajā Turības galda spēlē – „Tas nav cirks. Tā ir dzīve!”.

Vairāk
/ 2

Nodarbību saraksts