Projekts „Turība PR TV”

2011. gada novembrī Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes 1. un 2. kursa studentiem aizsācies jauns projekts – „Turība PR TV”. Studentu TV projektā viesojušās vairākas sabiedrībā atpazīstamas personas, piemēram, Jānis Vaišļa un Māris Grigalis. TV pārraides var noskatīties ikviens interesents www.livestream.com/turiba_PR_TV

Turība PR TV” ir studentu veidots tiešraižu cikls ar regulārām pārraidēm trešdienās no plkst.18.00 līdz 19.00 un ceturtdienās no plkst.13.00 līdz 14.00. Katra tiešraide ilgs vienu stundu, kuras laikā studenti gan informēs un sniegs padomus, gan arī uzjautrinās skatītājus. Raidījumos tiks piedāvātas dažādas rubrikas, piemēram, „Būs jau labi”, kurā, pretstatā ierastajām sabiedrības negācijām, tiks stāstīts par visu labo, kas notiek apkārt. Savukārt rubrikā „Praktiskais students” tās veidotāji dalīsies ar padomiem, kā atvieglot studenta dzīvi, savukārt izklaidei tiks piedāvāts „Karstais krēsls” u.c. rubrikas. „Turība PR TV” skatītājiem piedāvās vērot arī aizraujošas tiešraides jeb streamus ārpus raidlaika, par ko skatītāji tiks informēti dažādos sociālajos medijos.

Interneta televīzijas „Chaula.tv” režisors Jānis Vaišļa uzskata: „Mūsdienās studentu dzīve ir saistīta ar interneta lietošanu, piemēram, lai noskaidrotu sekmes mācībās. Lieliski, ka studentiem jau studiju laikā tiek dota iespēja iesaistīties jauno tehnoloģiju projektos un pierādīt sevi. Turības Sabiedrisko attiecību studentu aizrautīgā darbošanās parāda to spēju izmantot interneta vides priekšrocības - par to esmu pārliecinājies kopīgi veidotos projektos.”

Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns Andris Pētersons ir gandarīts par studentu uzņēmību: „Studenti interneta vietnē varēs izpausties kā īstā TV, ko nodrošina mūsu video studijas tehniskās iespējas. TV studija nodrošina tādas prasmes, kādas nepieciešamas reālajā darba tirgū un jaunajiem speciālistiem var noderēt nākotnē.”

LNT šovu vadītāja Liene Bērziņa: „Studentu tiešraides ir lielisks projekts, kurš studentiem liek koncentrēties uz sava tēla veidošanu, jo viņus var vērot tūkstošiem skatītāju.”

Turība PR TV” turpmāk informēs arī par dažādiem studentu projektiem, piemēram, izstādi „Manas sabiedriskās attiecības”, „Dinamiskās domas darbnīca” un citiem.