Projekts "Rakstām filmu!"

Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes pirmā kursa studenti ir apvienojušies, sarosījušies un ir uzsākuši jaunu projektu „Rakstām filmu!”. Tas ir scenāriju konkurss vidusskolēniem. Mērķauditorija ir jebkuras tautības skolēni, kuri mācās Latvijas vidusskolās no 10. - 12. klasei. Mēs vēlamies viņiem dot iespēju radoši izpausties, pierādīt sevi, papildināt savas zināšanas, gūt pozitīvas emocijas, kā arī iegūt jaunus kontaktus.

Šajā projektā piedalās 12 aktīvi Sabiedrisko attiecību fakultātes pirmā kursa studenti: Elīna Briede, Linda Kāposta, Elīna Mangule, Rihards Mukstiņš, Līva Kauliņa, Baiba Palaša, Baiba Blumberga, Diāna Nagle, Līga Miķelsone, Tince Breikša, Raimonds Kiršolcs un Anete Jonase.
Mūsu projektu atbalsta “Prudentia”, portāls www.draugiem.lv un Biznesa augstskola Turība.

Neatlaidīgi strādājam pie šī projekta mājas lapas izveides, kas būs apskatāma jau nākamās nedēļas laikā. Sākot ar nākamo nedēļu, sāksim braukāt pa Latvijas vidusskolām un prezentēsim savu projektu. Skolēnu iesūtītos darbus vērtēs žūrija, kurā ir režisore Aija Vitmane un aktieris Daumants Švampe.

Darbojamies un ceram uz produktīvu iznākumu!

Projektu atbalsta