Par Karjeras centru

Karjeras Centrs Turībā ir izveidots ar mērķi, lai palīdzētu studentiem ar prakses vietām un karjeras uzsākšanu. Karjeras Centrā studentiem ir iespējams iepazīties ar aktuālajiem darba un prakses piedāvājumiem un izvēlēties sev atbilstošākos.

PRAKSE
VAKANCES

Latvijā

Latvijā

Ārzemēs

Starptautiskā tūrisma fakultātes studentiem

Prakses iespējas ārzemēs

Tā ir lieliska iespēja Tev - ne vien augstskolā iegūtās teorētiskās zināšanas nostiprināt praksē, bet paralēli apgūt tās jaunā un interesantā vidē. Tā ir iespēja iepazīties ar citu tautu kultūru un tradīcijām, ar milzīgās tūrisma un viesmīlības industrijas dažādību un atšķirībām. Vasara turklāt Tev solās būt bagātīga ar jauniem iespaidiem, jauniem draugiem un piedzīvojumiem, celt Tavu pašapziņu un atbildības sajūtu, uzlabot Tavas svešvalodas zināšanas un sagādāt Tev neaizmirstamas atmiņas.

Apskaties ārzemju prakses piedāvājumus!

Informācija par uzņēmumiem

Lai atvieglotu prakses vai darba uzņēmuma izvēli, apskatieties informāciju par uzņēmumiem

Uzņēmumiem

Ja Jūsu pārstāvētais uzņēmums arī vēlās sadarboties ar Turības Karjeras Centru, tad sazinieties ar Madaru Rubi:
madara.rube@turiba.lv, 67606102

Curriculum Vitae ir ļoti nozīmīgs, meklējot jaunu darbu vai mācības. Tas ir Jūsu pirmais kontakts ar iespējamo darba devēju. CV pirmām kārtām ir jāpiesaista darba devēja uzmanība un jāparāda, kādēļ būtu vērts Jūs aicināt uz interviju. Saņemto pieteikumu sākotnējā atlasē, darba devēji parasti neveltī vairāk kā minūti katram CV. Ja nevarēsiet radīt labu pirmo iespaidu, pazaudēsiet iespēju.

Europass CV forma tiek izmantota Eiropas valstīs tai skaitā arī Latvijā. Šī forma ir veidota, lai palīdzētu skaidrā un viegli saprotamā veidā apliecināt iegūtās prasmes, iemaņas, zināšanas un darba pieredzi darba devējiem un izglītības iestāžu pārstāvjiem.
Lai atvieglotu cilvēkiem CV veidošanu, šī forma ir pildāma arī internetā. (www.europass.lv) Pirms veidlapas aizpildīšanas rūpīgi izlasiet norādījumus, aizpildot CV onlainā, varēsiet saglabāt savu CV Adobe Reader vai Word formātā.

Šajā formā liela nozīme ir pievērsta arī neformālā veidā iegūtajām zināšanām, kas darba devējam praktiski palīdz atrast sev nepieciešamo speciālistu, jo bieži vien neformālā veidā iegūtās prasmes ir tikpat noderīgas, kā zināšanas un prasmes, kas apstiprinātas ar formālās izglītības dokumentu. Europass CV formā varat novērtēt savas valodas zināšanas pēc Eiropas Padomes sešu līmeņu pašnovērtējuma skalas.