Biznesa inkubators


Ar Swedbank atbalstu Biznesa augstskolā Turība 2013.gada sākumā darbību uzsācis paplašināts un modernizēts Biznesa inkubators (turpmāk – BI).

Jaunās telpas ir pilnībā izremontētas un tajās labiekārtotas vairāk nekā 30 darba vietas, biroja tehnikas stūrītis, sanāksmju telpas, skatuve prezentāciju demonstrēšanai un publisku pasākumu organizēšanai, daudznodalījumu slēdzami metāla skapji dokumentu glabāšanai, kā arī veikti citi labiekārtošanas darbi, lai radītu neatkārtojamu un pievilcīgu atmosfēru jaunu biznesa ideju īstenošanai un uzņēmēju gara uzturēšanai augstskolā. FOTO

Biznesa inkubators tagad atrodas augstskolas A korpusa 1. stāvā pa kreisi no centrālās ieejas un tajā aicināts darboties ir ikviens augstskolas studējošais, kārtējā vai iepriekšējā studiju gada absolvents, darbinieks vai Turības sadarbības skolas skolēns!

Par iespējām darboties Biznesa inkubatorā aicinām sazināties ar BI vadītāju Ievu Melbārdi, zvanot pa tālr.26586695 vai rakstot uz e-pastu: bi@turiba.lv.

Izziņai:
Biznesa inkubators augstskolā darbojas kopš 2006. gada ar mērķi atvieglot studentiem patstāvīga biznesa uzsākšanu un attīstīšanu. Ar 2013. gadu Turības jauno biznesa ideju mājvietu studenti var ne tikai reģistrēt kā sava uzņēmuma juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot savu uzņēmumu piedāvātos pakalpojumus, ciešāk sasaistīt savu uzņēmējdarbību ar studiju procesu un palielināt mārketinga un publicitātes aktivitātes.

Aktualizēts paplašinātā Biznesa inkubatora Nolikums

biznesa inkubators