Vieslekcija: Prasme pārdot – iedzimts talants vai iegūstama prasme? (2)

12/02/2013
Vieslekcija: Prasme pārdot – iedzimts talants vai iegūstama prasme?
12. februārī plkst.12.00 Biznesa augstskolas Turība C304.auditorijā notiks Mg.iur. Evijas Jasūnas, socionikas konsultantes un pasniedzējas, vieslekcija „Prasme pārdot – iedzimts talants vai iegūstama prasme?”.

Šodien prasmei eleganti pārdot ne vien sevi pašu, bet arī lietas, idejas un visu citu, ko vien kāds ir gatavs iemainīt pret naudu, ir aizvien pieaugoša vērtība. Labs pārdevējs ir zelta vērts – viņš apmierina ikvienu klienta vēlmi, rada viņā pateicības sajūtu par to burvīgo lietu, ko viņš ieguvis un dod iespēju jau sapņot par nākamo, ko iegādāsies tieši šajā viesmīlīgajā veikalā.

Runā, ka cilvēks, ja vien vēlas, var apgūt visu. Ja tā, tad kāpēc joprojām ir sastopami tādi pārdevēji, kas labprātāk slauka putekļus vai kārto plauktus, nekā aprunājas ar klientu? Ciema vienīgajā veikalā tāds „preču padevējs” lielus zaudējumus neradīs, taču nepiemērots cilvēks starptautiskajā pārdošanā var izrādīties īsta katastrofa!

Kā noskaidrot cilvēka atbilstību pārdevēja darbam? Kurš spēj labi iekarot jaunus tirgus un ar patiesu azartu paplašina savu darbības lauku? Kurš ir dzimis pārdevējs, bet kuram labāk pat nemēģināt to darīt? Kurš ir tas, kas visu spēj atdot par velti? Nāciet uz vieslekciju un iegūstiet metodi, kas liks citām acīm paskatīties uz cilvēkiem un saskatīt viņu patieso būtību, „redzēt cauri” uzliktajai maskai un ieskatīties nākotnē. Lekcijā uzzināsiet par to, kas nosaka cilvēka spējas un auglīgas darbības diapazonu, kā veidojas attiecības kolektīvā un ar klientiem, balstoties uz cilvēka informācijas uztveres veidu. Ar šīs metodoloģijas palīdzību ir iespējams precīzi zināt, kā izvēlēties sev piemērotāko darbības jomu un kā veidot auglīgu komandu. Seminārs būs noderīgs visiem, kas:
•    vēlas pelnīt vairāk un strādāt efektīvāk;
•    gatavojas vadīt komandu;
•    vēlas pārdot vietējā un starptautiskajā tirgū.

Par lektori: Mg.iur. Evija Jasūna – juriste (vairāk kā 10 gadu pieredze darbā ar klientiem konsultāciju sniegšanā juridiskajos, kā arī nodokļu un muitas jautājumos publiskajā pārvaldē). Pašreiz socionikas konsultante un pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja. Biedrības „Socionika” valdes locekle.
 
Vieslekciju būs iespējams skatīties online.

Vieslekciju apmeklēt aicināti Turības studenti, pasniedzēji un citi interesenti!

Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu.

Vieslekcija tiek organizēta Valda Tilgaļa lekciju kursa Pārdošana starptautiskā tirgū ietvaros.

Komentāri: