Studējošo pašpārvalde: Romantikai nav jābeidzas! (2)

15/02/2013
Studējošo pašpārvalde: Romantikai nav jābeidzas!
Lai gan Mīlestības balle jau pagājusi, tomēr romantikai nav jāpazūd no mūsu ikdienas. Šim apgalvojumam noteikti piekritīs vairāk nekā 300 studenti un viesi, kuri 13. Februārī sajuta Francijas burvību Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvaldes organizētajā ballē „Nakts Francijā”.

Pasākumu vadīja Gints Krauklis un Gunda Zviedre. Klātesošo ausis priecēja divas puišu grupas - Strawberries With Salt un Pielietais munštuks -, kas ne brīdi neļāva sēdēt mierīgi. Protams, meitenēm tas bija dubults prieks, bet puišu acis un ausis valdzināja divas burvīgas solistes Aļona un Ance, kā arī mūsu pašu Turības karsējmeitenes.

Visiem bija iespēja iemūžināt mirkli romantiskā fotostūrī, nodziedāt skaistu balādi karaoke istabā kopā ar rokeri Frīdi, uzspēlēt Twister un pārliecināties par savām dejas spējām arī datorspēlē. Tie, kuriem otrās pusītes jau ir līdzās kādu laiku, izmantoja iespēju salaulāties, bet tie, kuri uz balli bija ieradušies sava dvēseles radinieka meklējumos, piedalījās ātrajos randiņos.

Pasākuma apmeklētāji tika aicināti piedalīties dažādās spēlēs un konkursos un saņemt jaukas balvas no romantiskākā gada pasākuma atbalstītājiem.

Paldies visiem romantiķiem, kuri izbaudīja šo pasākumu. Cerams, Amora bultas ir ķērušas ne vienu vien! Tiekamies pavisam drīz jau nākamajā pasākumā – „Iepeldi sesijā”!

Pasākumu atbalstīja: AVON, BlueBox, Dunker, Fazer, FunkyFish, GoPlanet, PizzaItalia, Samana, Vilks audio, Redbull, SexyStyle, Berga foto, Kazaslaukos.lv, Sushihome.lv.

Foto no balles būs pieejami pavisam drīz.

Komentāri: