Studējošo pašpārvalde: Nakts Francijā (2)

13/02/2013
Studējošo pašpārvalde: Nakts Francijā
Vai vēlaties sagaidīt gada romantiskāko dienu kādā neparastā vietā, bet beidzies pases derīguma termiņš un visas biļetes uz siltajām zemēm jau izpārdotas? Tev ir lieliska iespēja sagaidīt Valentīna dienu Francijas noskaņās, nestāvot rindā uz drošības kontroli.

Trešdien, 13. februārī, sākot no plkst. 20.30 Biznesa augstskolā Turība kopīgi pavadīsim nakti vienā no Eiropas romantiskākajām valstīm un kļūsim par lieciniekiem kāzām, kādas svin tikai Francijā. Tiem, kuri savu otro pusīti vēl tikai meklē, būs liela iespēja to satikt, kopā dziedot karaoke vai piedaloties kādā no konkursiem, kas tapuši sadarbībā ar mūsu atbalstītājiem, vai arī gaidot savu rindu uz romantiskāko no fotostūriem. Par muzikālo labsajūtu visas nakts garumā rūpēsies grupa Strawberries With Salt un Pielietais munštuks, kā arī lieliskie vakara vadītāji Gunda un Gints.

Nenokavē iespēju izbaudīt šarmanto Francijas gaisotni tepat Latvijā, tādēļ izņem savu BEZMAKSAS ielūgumu un iegādājies biļeti saviem draugiem par Ls 2.

Tev ir iespēja arī rezervēt galdiņu gan sev, gan saviem kursa biedriem un draugiem par īpašu cenu – Ls 10. To visu vari izdarīt pie Studējošo pašpārvaldes biroja administratores @C218 vai rakstot uz info@batsp.lv. Par galdiņu rezervāciju jānorēķinās uzreiz, ja tā tiek veikta Studējošo pašpārvaldē, bet, piesakot galdiņa rezervāciju elektroniski, samaksa jāveic vienas dienas laikā.

Dress-kods: Cocktail casual

Mīlestības apvītāko pasākumu atbalsta: AVON, BlueBox, Dunker, Fazer, FunkyFish, GoPlanet, Pizza Italia, Samana, Vilks audio, Red bull, SexyStyle, Berga foto, Kazaslaukos.lv, Sushihome.lv.

Uz tikšanos Francijā!

Komentāri: