Kristīnes Šneideres vieslekcija „Stresa vadība” (2)

13/02/2013
Kristīnes Šneideres vieslekcija „Stresa vadība”

Trešdien, 13. februārī, no plkst. 16.00 līdz 17.00 Biznesa augstskolas Turība Biznesa inkubatorā norisināsies bezmaksas vieslekcija „Stresa vadība”. Vieslekciju vadīs Swedbank Personāla plānošanas un atlases centra vadītāja Kristīne Šneidere.

Vieslekciju apmeklēt aicinām studentus, augstskolas mācībspēkus, absolventus un citi interesentus!

Vieslekciju būs iespējams skatīties online.

Lekcija būs vērsta uz pašizziņu, aicinot apmeklētājus ieskatīties sevī un atbildēt jautājumiem: kāda ir mana attieksme pret spriedzi; kā tā mani ietekmē; kādas ir manas reakcijas spriedzes apstākļos; kādi ir resursi tās pārvarēšanai; ko es varētu darīt, lai veiksmīgāk pielāgotos mūsdienu steidzīgajai pasaulei u.c.

Vieslekcijas laikā tiks sniegts priekšstats par to, kas ir spriedze (stress), kur tā rodas, ko tā ietekmē cilvēka emocionālajā, fiziskajā un uzvedības aspektā. Apmeklējot vieslekciju uzzināsi vairākas metodes, kā veiksmīgi pārvērst spriedzi pozitīvā enerģijā.

Pieteikšanās aizpildot pieteikuma anketu: http://ejuz.lv/ng75z

Jautājumu gadījumā sazināties ar Biznesa augstskolas Turība izglītības projektu vadītāju Rūtu Kārkli rakstot uz e-pastu: ruta.karkle@turiba.lv

Plašāka informācija par visām aktuālajām Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām vieslekcijām un diskusijām atrodama www.turiba.lv sadaļā Dzīve Turībā.

Komentāri: