Par absolventiem

FAKTI PAR ABSOLVENTIEM

Biznesa augstskolai Turība ir 11 432 absolventi, no tiem:

  • Uzņēmējdarbības fakultātē - 4761 absolventi
  • Starptautiskā tūrisma fakultātē - 2009 absolventi
  • Juridiskajā fakultātē - 3995 absolventi
  • Sabiedrisko attiecību fakultātē - 667 absolventi  

ABSOLVENTA KARTE

Katrs Biznesa augstskolas Turība absolvents ir īpašs, un ikvienam ir iespēja izmantot Turības absolventa priekšrocības - atlaides Biznesa augstskolas Turība un tās partneru pakalpojumiem un produktiem.

Lai izmantotu Biznesa augstskolas Turība absolventa priekšrocības, nepieciešama absolventa karte, ko varat pasūtīt, aizpildot on-line reģistrācijas formu.
 
Sākot ar 2005. gada absolventiem, kartes tiek izsūtītas bez papildu pieteikšanās. Kartes pazaudēšanas gadījumā jāaizpilda on-line reģistrācijas forma un tad tā tiks nosūtīta atkārtoti.
Absolventu kartei nav derīguma termiņš, tādēļ tā ir derīga visu laiku.

PRAKTIKANTI

Daudzi Biznesa augstskolas Turība absolventi ir uzņēmumu un struktūrvienību vadītāji, kam ikdienas darbā nepieciešami palīgi, savukārt, mūsu studentiem obligāta ir prakse reālajā biznesa vidē. Lai stiprinātu savstarpējās attiecībās un "pleca sajūtu" starp studentiem un absolventiem, Biznesa augstskola Turība studentus praksē pirmām kārtām sūta uzņēmumos un organizācijās, kur strādā Turības absolventi. Ja arī Jums ir nepieciešami praktikanti, droši kontaktējieties ar absolventu koordinatoru, un mēs Jums centīsimies palīdzēt!

IZSMEĻOŠĀKA INFORMĀCIJA:

absolventi@turiba.lv

Rūta Kārkle
tālr.:67606102; fakss: 67619152
ruta.karkle@turiba.lv